1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Щасливе життя чи проблема… регдол та інші тварини»

 

Регдолли зазвичай дуже товариські та доброзичливі. Легко знаходять спільну мову з різними домашніми тваринами, багато наших малюків живуть у сім'ях, де крім них є інші коти, є собачки, папуги, кролики, шиншили, морські свинки, рибки… всіх точно вже не згадаю:)

Але, я хочу написати про те, що перш ніж купити ще одну тварину в сім'ю, у свій будинок, Ви повинні розуміти, що це ще один член сім'ї на дуже довгі роки! Всім Власникам ЗАВЖДИ потрібно знати, як правильно познайомити майбутніх друзів, ніколи не потрібно поспішати та форсувати цей крок. Завжди важливе перше враження)

також потрібно розуміти, що не кожна порода собак прийме кота, є мисливські породи (наприклад тер'єри), у яких одного разу інстинкт може перемогти виховання ((і не кожен кіт може потоваришувати з собакою. У котів теж є свої прихильності, симпатії та антипатії).

Наприклад, у Вас вже є дорослий кіт і Ви вирішили завести ще собачку. Цуценя завжди активне, воно може бути настирливим і нав'язливим, а будь-який дорослий кіт цінує спокій і незалежність. Регдолл не випустить пазурі, але швидше за все для нього це буде стрес, почне шукати відокремлені місця, можливо схудне (або почне «виживати» настирливого приятеля, тобто просто почне гадити НЕ в лоток!

Потрібно дуже ретельно підійти до вибору породи, дізнатися про всі особливості поведінки та змісту! І, звичайно, врахувати характер свого улюбленця!

Дуже часто до нас звертаються люди, у яких вже живе один кіт або кішка), які хочуть завести ще одного вихованця. Ви також повинні знати, що будь-який кіт, і особливо кішка - це власник свого будинку! Коти зовсім не зграйні тварини. Не кожен кіт хоче мати друга кота і не кожен кіт готовий жити «в гуртожитку» і так відразу взяти і поділитися всім своїм!

Є породи кішок, які абсолютно не сумісні з деякими породами кішок! Перш ніж зважитися на придбання другого котика, почитайте, дізнайтеся особливості утримання тієї чи іншої породи

Кожна жива істота - це особистість з індивідуальним характером. Купуючи другу тварину, можливо Ви прирікаєте одного, а може бути обох на постійне стресове існування! А стрес іноді здатний убити кішку!! Якщо Ви все ж таки впевнені, що Ваш перший улюбленець (кіт або собака) самотній і прийме другого кота, то тут є кілька особливих моментів:

1.Ваш вихованець повинен бути здоровим!

2. Дуже, дуже дорослий кіт (кішка) швидше за все не прийме кошеня, те бійок може і не буде, але і ніжних обіймів також ((У дорослої тварини 100% буде довічний стресс.

3. Швидше подружаться різностатеві тварини (виключення бувають, якщо це регдолл + регдолл, і то рідко) Потрібно враховувати особливості характеру кожного

4. У Вас має бути достатньо місця для утримання двох тварин, тому у кожного має бути особистий простір, але не в одній кімнаті, а ось годувати їх краще разом , Але не з однієї миски)!

Ми люди і у нас є можливість вибирати (на відміну від усіх тварин), тому мріючи про другу тварину в сім'ї, враховуйте не тільки свої бажання, але й бажання і особливо характер своїх чотирилапих членів сім'ї!! Адже ми відповідальні за всіх, кого приручили!!

joomlamodniyportal.ru